| Ally a întrebat:

ce parere aveti despre smarphone-ul galaxy s duos? As vrea sa il cumpar dar inca nu l-am vazut decat pe net si nu stiu exact cum este.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

E un smartphone care dupa parerea mea e foarte bun aspectul e bun androidul la fel eu ti-l recomand

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In primul rand a aparut s duos 3 si e la acelasi pret cu primul. In al 2-lea rand intereseaza-te de s 3 mini, cred ca e mai bun si daca nu te deranjeaza unu de la second ia un s2 sau chiar un s4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabut si cam vechi.

| MirceaDiaconu a răspuns:

Este un telefon bunicel http://bit.ly/1oCnuss