| Mysteryossa a întrebat:

Buna,ce telefon credeti ca e mai bun: LG optimus l5 sau Alcatel ot991?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune amândouă, totul este în funcție de nevoile fiecăruia.
Pa, pa.

| Frank51 a răspuns:

Alcatel chiar nu stiu cum este, dar l5-ul eu zic ca e ok,
Deci Lg optimus l5

| davidtm a răspuns:

As alege Alcatel pentru designul lui frumos, si ca are memorie RAM, ce LG nu o are..si am testat LG-ul si e slab.
alege Alcatel.
funda?

| SparkleO a răspuns:

LG optimus l5... e cel mai bun!
Alcatelul e rau tongue

| Mysteryossa explică:

Dar bateria la care tine mai mult? sau de obicei la telefoanele cu android se duce cam repede bateria?

| MishelleArt a răspuns:

LG optimus l5 happy

| VladVladut1998 a răspuns:

Alcatel e telefon mai vechi decat LG si potae te tine si mai mult timp in plus e mult mai fain si arata mai bine.

| Puiac_Adi_1990 a răspuns:

Eu as alege Alcatelul.

| Bby20AnA a răspuns:

Lg optimus l5, Alcatelurile nu sunt bune

| Incapabil a răspuns:

Buna,e mai bun LG optimus l5, pentru ca e mai performant decat Alcatel.Alcatele sunt mai vechi si mai putin performante.