| Monalici a întrebat:

Credeți că telefonul Alcatel ot991 este bun?
Argumentați-vă răspunsul!

Fundiță pentru cel mai bun răspuns.

Pupiciii! :3

Răspuns Câştigător
| nescafe720 a răspuns:

Pt mine nu a fost bun. Depinde pentru ce il folosesti. Aplicatii, jocuri, filme, poze, internet... Toate astea-s deja prea mult pentru el. Deci daca instalezi mai multe aplicatii se va bloca destul de des (eu aveam si un card in el si tot nu m-a ajutat). Paginile la internet se incarca greu sau unule deloc. Bateria tine putin... Ecranul (mie mi s-a parut perfect pentru a vedea un film) si sunetul la fel (mi s-a parut destul de ok). Daca vei folosi pur si simplu pentru mesaje cateva poze si vorbit e ok. Cand e "forjat" te trezesti cu surprize de genul:se blocheaza si isi revine foarte ggreu. Eu asta am patit cu al meu si am sfarsit prin a-l schimba. Daca ar fi dupa mine ti-as spune sa mai pui ceva banuti pentru altul.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce il vrei? pentru a da sms si telefoane orice telefon e bun, pentru a asculta mp3 isi recomand un mp3 player, pentru foto un aparat foto pentru net o tableta, depinde ce vrei

| neutrino a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el, la ce vrei sa-l folosesti.

| stlucian a răspuns:

Slabut:

Memory Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 150 MB!

Features OS Android OS, v2.3 (Gingerbread)
Chipset Mediatek MT6573
CPU 800 MHz Cortex-A9

| Andrei_Oros_1992 a răspuns:

Da e bunicel