| anonim_4396 a întrebat:

Cine are iphone si ma poate ajuta si pe mine sa imi creez cont fara a avea card? Ce selectez la metoda de plata cu carduri? Funda+vot

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

Bun, bagi ITunes pe PC
Intri in el, te duci la aplicatii si alegi sa downloadezi o aplicatie Free -dai click pe free, apoi zice ca nu ai cont si zici sa iti faci unul. O sa observi la modalitatea de plata ca apare(pe langa carduri) None - selectezi None si completezi restul si gata happy Felicitari!