| simo80 a întrebat:

Buna cine ma ajuta si pe mine cu ton de apel pentru iphone 4? FARA itunes sau Youtube am incercat si nu inteleg nimic.Cine stie cum pun ton de apel ca SONERIE pas cu pas daca e posibil din setari.VA roggggggggggggggggggggg

Răspuns Câştigător
| gmwm a răspuns:

Te duci la Settings>Sounds>Ringtone si apesi sus la 'Store'. Nu stiu exact dar cred ca pe iPhone, ca sa adaugi audio in telefon trebuie sa cumperi acel audio (fie ringtone, fie muzica). Deci in iTunes Store gasesti ringtone-uri. Poti descarca / cumpara de acolo.

Bafta!