| anisoara98 a întrebat:

Dau funda! De 2 zile nu imi merge messengerul. Si.l-am dezinstalat si am instalat altul, pentru ca credeam ca nu e bun, acum nu imi merge nici cel nou pe care l-am instalat...nu merge dupa ce imi bag id si parola, imi spune sa verific daca este conectat netul chestii din astea aiurea! Netul e conectat din moment ce folosesc google, facebook, youtube..etc Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Dai cu windowsu ( adica instaleaza-l din nou) si o sa iti mearga

| lucian_2018 a răspuns:

Incearca cu o versiune mai veche de messenger (cum ar fi 9)

| pcsick a răspuns:

Heii...vezi ca nu ai ora si data setata corectwinking