| crissa01 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns? Cum pot pune la contactele de la telefon sa imi apara la fiecare poza de pe facebook? Mersi

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

In functie de telefon e o optiune de sincronizare a agendei cu contul de fb.La fiecare e diferit.La unii le va aparea poza de profil a prietenilor la contact la altii nu.Pe langa asta, anumite telefoane, daca nu toate, cer ca (virgula) contactele sa fie inregistrate in memoria telefonului si nu doar pe sim pentru a putea adauga un rington personalizat sau o poza.

1 răspuns:
| 16Gabriela a răspuns:

Depinde de telefon. sau ai putea sa le descari in telefon pozele de profil si sa le pui in agenda daca nu sunt multi, ca daca sunt multi o sa iti ia destul timp.