| Georgiii29 a întrebat:

Buna,cine poate sa imi spuna daca se poate sa te conectezi pe whatsapp cu acelasi numar de telefon, pe 2 telefoane diferite,in acelasi timp, multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Imposibil. O să îți ceară înregistrarea pe al doilea telefon și dacă bagi numărul, o să îți ceară după pe primul, dacă înțelegi. Singura chestie e să ai un telefon dual sim sau două telefoane cu două numere diferite, necontând rețeaua/țara.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, asta ar presupune sa ai 2 sim uri functionale cu acelasi numar, lucru imposibil

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu se poate.