| Erika120192 a întrebat:

Daca imi sterg contul de Whatsapp peste ceva timp pot face unul nou folosind acelasi numar de telefon?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contul de whatsapp e practic nr de telefon asa ca nu ai ce sterge. poti sterge aplicatia si sa o instalezi la loc. si da in acel caz poti folosi acelasi nr de telefon

| OnuOnulică a răspuns:

Nu!

| Jipa95 a răspuns:

Da il poti crea din nou, dar sa nu fi depasit 1 an de la crearea acelui cont, pe acel numar de telefon pentru ca la urma te pune sa platesti.

| gelu1970 a răspuns:

Nu poti. cel mai bine ar fi sa il platesti. nu cred ca 89 centi e ceva iesit din comun.

| gelu1970 a răspuns:

Glumeam. poti sa iti faci un cont nou, insa trebuie sa schimbi contul de google. si cum telefonului i-ai asociat contul actual, e posibil sa ai ceva de lucru.