| împreunăfacembine a întrebat:

Buna,

Cine se pricepe la fotografie cu telefonul as dori sa imi spuneti si mie cateva moduri de editare a fotografiilor pentru a reusi sa imi creez un feed placut de Instagram.

Ce efecte sa folosesc, cum sa folosesc celelalte instrumente? Ce programe sa folosesc pe telefon?

De asemenea, ce imi recomandati sa fotografiez?

Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| IonutPetre12 a răspuns:

Lightroom.Poti sa le editezi cum vrei tu, au si cateva filtre deja facute, dar doar 2 3 imi plac personal. Cauta pe Youtube, uite te la 10 video-uri si i sa gasesti informatii

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatia VSCO, orice poza arata bine cu efectele alea