| admin20000 a întrebat:

Cum as putea sa imi recuperez fisierele de pe cardul sd al telefonului? Deodata mi-a aparut ca este deteriorat si trebuie formatat,dar am nevoie macar de pozele de pe el. Pe pc nu cred ca am card reader,deci nu cred ca pot sa folosesc programe ca art plus photo recovery. Ma poate ajuta cineva, va rog? Dau funda

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Fara card reader... doar sa il bagi in alt telefon poate il recunoaste el si sa il conectezi la pc si sa faci recuperare... altfel nu vad cum

1 răspuns:
| bonico a răspuns:

Salut
Gasesti card-readere pentru usb. >>> http://www.emag.ro/......EBSJTBBBM/