| FoarteTareFrate a întrebat:

Funda!!! Daca dintr-o data imi apare cand deschid aparatul foto "Card damaged" adica, card deteriorat,ce pot sa fac sa recuperez pozele? Nici cand conectez la pc nu imi apar fisierele,auzisem ca mai exista metode, programe...

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă să folosești Recuva, de la Piriform.

| FoarteTareFrate explică (pentru mihai69):

Voi incerca...tu ai incercat? :-s

| mihai69 a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

Da. Dar nu pe carduri „moarte", doar după ștergere și / sau formatare. Altfel nu-l recomandam.

| FoarteTareFrate explică (pentru mihai69):

O sa incerc... daca nu merge il voi duce la reparat probabil, sau ma rog, daca e posibil sa fie reparat, adica imi vreau doar pozele, putin imi pasa de card dupa imi cumpar altul laughing

| mihai69 a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

Baftă!

| jupinu2011 a răspuns:

Da baga un card in el ori daca nu ea cardul din el daca are si cauta de cumparat chesti dinalea pentru card care pot sal introduci in pc.