| Iustik97 a întrebat:

Cine imi poate spun de ce nu pot sa formatez cardul de memorie al telefonului de 2GB MicroSD? dupa ce il bag in unitate cu un card reader si ma duc in my computer si incerc sa il deschid, zice ca trebuie sa il formatez. cand dau start la formatare, sta vreo 10 secunde si dupa aia imi zice" Windows nu a terminat de formatat" si nu pot sa il formatez. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca sa bifezi optiunea 'quick format' (sau ceva de genul) inainte de a formata.

| Iustik97 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si tot asa, nu stiu de ce nu merge