| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum imi activez casuta vocala la telefon? (sunt cosmote) Am cautat pe google, dar n`am gasit nimic care sa ma ajute.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca eu am gasit:P. Citeste si fa intocmai ca in acest link. http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17591&ns=-10008

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Am incercat exact acum si nu merge, imi zice ca numarul nu este in serviciu. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Nu prea stiu, eu am Orange. Incearca sa intrebi pe cineva din reteaua comote, amici, rude.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Off..Ok..multumesc oricum! sad