| fanaf4128 a întrebat:

Buna
Cum pot afla detalii despre un Nr de telefon?
Am o luat țeapă și nu dețin decât Nr de telefon
Când sun îmi spune că abonatul etc
Deci clar e abonament dar
cum pot afla rețeaua? Detalii despre titular de contact?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu afli.
Faci o plangere la politie si se ocupa ei.
Ma indoiesc ca era pe abonament, nu e nimeni fraier sa dea tepe pe abonament cand e asa usor de luat cartele sim

| Simpatic a răspuns:

Nu iti dadea teapa un prost care era pe abonament, sau... poate este naiv si asa il poti afla.
Daca l-ai contactat si avea cont pe o platforma precum olx (sau alta platforma de vanzari romaneasca) mai sunt sanse sa fie prins, dar este necesar sa faci plangere la politie!
Sansele devin nule daca te-a pacalit unul de pe strada.

| Xox0 a răspuns:

Du-te la politie si se ocupa ei de restul. Strange cate informatii poti: conversatiile avute, timpii in care ati interactionat etc.