| AVxd01 a întrebat:

Cum pot rezolva urmatoarea problema: nu pot apela, trimite mesaje sau folisi datele mobile. Functioneaza doar apelurile de urgenta. Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| reason20 a răspuns:

Cel mai probabil e din cartela sim....trebuie sa o schimbi! te duci la ce companie de telefonie ai numarul' de telefon si o sa iti schimbe ei cartela sim fara a-ti sterge contactele sau fara a-ti schimba numarul de telefon!

| ThEgEniu93 a răspuns:

Buna pune-ti cartela!

| AVxd01 explică (pentru ThEgEniu93):

Probabil credeai ca nu inteleg gluma, dar sa stii ca eu am cartela in telefon si nu functioneaza. nici sa apelez, dar nici sa ma apeleze cineva ( mentionez ca e la abonament)