| RamonaAlLy001 a întrebat:

Buna,cum pot sa imi trag internet pe telefon (iphone) sunt in cosmote?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mergi la o reprezentanţă Cosmote şi îţi faci un abonament de internet.

Dacă NU ai peste 18 ani atunci TREBUIE ca părinţii să facă acel abonament.

neluL
| neluL a răspuns:

Iti faci abonament la Cosmote cu internet.
http://www.cosmote.ro/......eHome.aspx

| ioabu a răspuns:

Te duci la un centru cosmote si exista niste extraoptiuni(il\o intrebi pe cel\cea care e in magazin). Poti sa alegi una, sunt foarte convenabile ai si minute nationale si internet.

| RamonaAlLy001 explică:

E iphone 3Gs, cum pot sa fac asta in scurt timp, sau sa activez direct de pe internet?