| Adelinaadeeee39 a întrebat:

Cum se dezactivează efectul "mirror" la iPhone 6? Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cauți in central operațional sau in setări, poți totuși sa o rogi pe Siri sa îți dezactivezi sau dai Search in telefon cu mireoe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici airplay? ca iphone 6 nu are nicaieri in meniu, mirror happy sau miracast, sau ce vrei sa zici tu happy
si depinde ce ios ai,
daca ai 9. ceva, tragi de jos in sus si iti iese un meniu, si ai acolo volum, airplay si tot ce iti trebuie happy

| Adelinaadeeee39 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer ca atunci când fac o poza cu camera frontala, aceasta este întoarsă in oglinda...

| Adelinaadeeee39 explică:

Am 11.2.2