| Curacmariana290 a întrebat:

Bunabig grin mi-am uitat codul de siguranta de la telefon Samsung GT-S6310N,ce imi recomandati, cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Poti sa l repari prin 2 metode:
Metoda 1: Iti introduci contul de google, si vei primi pe email rezolvarea (trebuie sa citesti mailul de pe un calculator/laptop).
Metoda 2: Cu telefonul inchis, tii apasat pe tasta de blocare si in acelasi timp pe tasta de volum mai mare, si urmezi videoclipul de pe aceasta pagina: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone (videoclipul este mai in josul paginii).
Funda?