| Dienuț a întrebat:

Dacă ați avea de ales între un Iphone 5 și un IPad 4, ce ați alege? :3

Răspuns Câştigător
| Marian1111 a răspuns:

Eu as alege iPad 4 cu siguranta, deoarece este o tableta buna, nu atat de buna pentru pretul pe care il are, dar...Din cate am auzit iPhone 5 are destul de multe probleme cu bateria, cu vopseaua care se ia, etc.Pe langa asta am inteles ca iPhone 5 este singurul telefon Apple care dupa un an de la lansarea sa nu se mai produce, asta imi da ceva de gandit...Personal cred ca noul iPhone 5C este vechiul iPhone 5 cu o carcasa de plastic, ceea ce arata ca nu prea au avut mare succes cu acest model si au incercat sa reinventeze acelasi telefon intr-un nou ambalaj! Acum este alegerea ta, eu doar mi-am dat cu parerea.O seara buna! happy

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Am telefon pe care nu doresc sa il schimb..deci as miza pentru o tableta.

Asa ca ipad 4 sa fie!

Totusi. cred ca ai face mai bine daca te-ai uita mai intai peste parerile celor care au cumparat deja acest produs, pentru a nu fi dezamagita la un moment dat. Le gasesti aici http://bit.ly/18YV9C8 in josul paginii

| perladunarii a răspuns:

Buna, hmm eu personal as alege ipad-ul pentru ca am telefon(chiar iphone 5), si eu tot ma uit dupa o tableta dar din pacate momentan nu am bani de ipad, dar mai astept! Asa ca iti las un link cu ipad 4
http://bit.ly/1f3gMr3

| Alexxandruxx a răspuns:

Deci sunt 2 chestii total diferite. Alta e telefonul, alta e tableta. Cu telefonul poti vorbi la el, poti sa te joci jocuri ce le gasesti si pe tableta, dar nu are ecranu asa mare. Tableta e pentru jocuri, sa cauti ceva mai usor pe internet, etc. Depinde de ce ai tu nevoie. Eu as alege telefonul intrucat pe el o sa il folosesti cel mai des.

| Dienuț explică (pentru Alexxandruxx):

La ideea cu -poți vorbi la telefon- adaug eu că IPad 4 are loc de cartela SIM, deci...