| anonim_4396 a întrebat:

Bună, daca are cineva iPhone x cat tine bateria? Adică cate ore

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea tine mult bateria la iPhone, alegeti telefoane cu baterie de 6000 daca vrei sa te tina mult bateria. Samsung M51 are bateria de 7000 de exemplu, este un tel decent nu trebuie sa dai o sumedenie de bani doar că scrie iPhone pe el

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| user0010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te minte prostu' ăsta. Depinde de model.
Dacă e iphone, nu înseamnă neapărat că te ține mai puțin bateria, ăsta e doar un mit spus de către niște idioți care nu cunosc cum funcționează bateriile moderne litiu-ion. Într-adevăr, dacă stai pe dânsul jucând jocuri intensive, normal că se descarcă mai repede.
Dar per ansamblu, bateria ține multe ore. Circa 10-12 ore de utilizare.