| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,daca imi iau un Samsung Galaxy Mini 2 de la Orange fara abonament si imi incarc in fiecare cu cate 5 euro voi mai putea folosi Google,Facebook, Yahoo Mesenger?

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Poti sa-ti iei extarpotiune cu internet nelimitat si vei putea intra mereu pe Google, Facebook etc.
Sau daca prinzi mereu Wi-Fi nici nu ai nevoie de extraoptiune.winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai o optiune cu internet inclus sau poti folosi prin WiFi in zonele unde ai semnal liber.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Da, normal daca ai net!

| Ctmfresh28 explică (pentru asasunteucesafaci):

Si pot intra nelimitat pe Yahoo si Facebook? Raspunde repede te rog si iti dau funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Prin internetul cartelei sim nu (depinde cat trafic ai inclus). prin WiFi da