| Eusuntaici a întrebat:

1.Telefonul samsung galaxy mini are youtube si yahoo mesenger nu?
2. Le pot folosi gratis?
Mersiiii! love struck

Răspuns Câştigător
| NinelGuevara a răspuns:

Da.samsung galaxy mini am sie eu =D.da are si youtube si yahoo messenger.dar nu le poti folosi gratis.trebui sa ai credit.sau vreo extraoptiune de internet activata =D poti merge in orice magazin Orange si sa intrebi despre altfel de extraoptiuni. Poti alege una care t se potriveste.
P.S; e geniallll telefonul =D merge f repede si poti face aceleasi lucruri ca la pc daca ai net =D.bafta ^^