| Johnthebaptistisjustinthebible a întrebat:

Daca instalez iOS 9 beta acum pe iPhone, miercuri adică pe 16 cand se va lansa, o sa mai am iOS 9? Eu am instalat acum o luna iOS 9 beta si a expirat după 3 săptămâni. Dar daca acum instalez din nou iOS 9 miercuri cand se lansează ce se va întâmpla? Căci atunci cand expira e mort iPhoneul nu poți umbla pana i-l conectezi la iTunes. Sau sa aștept pana miercuri si gata?

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Nu. Nu se va instala singur; trebuie tu sa ii faci update, fie din setari, fie din iTunes.