| anonim_4396 a întrebat:

daca sunt pe cartela si am sunat la *100# pentru optiunea Orange pentru mai multi MB gratis imi pot face cost suplimentar? in mesaj de la 333 odata scrie ca am 3 MB odata 1000 MB AJUTOR! URGENT cryingcrying(

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Pai, esti pe cartela, nu abonament happy Numai pe abonament poti face cost suplimentar, pe cartela ai atatia MB, apai atatia folosesti, nu mai mult. Pe abonament poti sa depasesti numarul de MB, min etc contra-cost. Pa-pa