| anonim_4396 a întrebat:

De ce se vede naspa (nu e clara) poza de pe Facebook cand o pun, nu arata ca cea din galeria telefonului (5mp). Trebuie sa setez ceva sau care este problema? :*

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cand le postezi pe Facebook, ele vor fi postate automat la o calitate redusa.
Asa este la toti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc ca e vorba de rezolutie. thinking

| userul7200 a răspuns:

Salut, toate fotografiile postate pe Facebook sunt comprimate, adica le este redusa calitatea ca sa nu ocupe aşa mult din servere.
O seara placuta

| Anaconda3 a răspuns:

Deoarece Facebook distorsioneaza poza eu am filmat un videoclip de la o nunta cu telefonul ( galaxy s6 ) si cand l-am pus pe Facebook se vedea de 2-3 ori mai prost