| RonaldoSama a întrebat:

Salut!
Știți cumva ce setare trebuie să aibă un smartwatch că sa ii pot atașa o poza din galeria telefonului pe el? Sau un smartwatch care are aceasta setare?
Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Anca018 a răspuns:

Apple watch au o astfel de functie sa poti seta o poza de fundal din telefonul mobil.

http://bit.ly/3AdYd2b

| Razvanel2001 a răspuns:

Salut, cel mai probabil trebuie sa existe o aplicatie anume pentru fiecare dispozitiv.
Nu detin un smartwatch dar stiu pe cineva cu un smartwatch de la Huawei, care sa chinuit sa gaseasca cum se face, si era o aplicatie de la ei, in care in ea puteai sa schimbi poza de fundal si chiar mai multe sa schimbi.
Sper ca te am ajutat, o zi buna?