| Christina1818 a întrebat:

De ceva timp imi tot pica internetul pe telefon. Si pe wifi si pe date mobile. Imi pica o data la cateva secunde si e foarte stresant. Pe laptop si tableta nu am probleme cu el. Am revenit la setarile din fabrica si nimic. Ce as mai putea incerca sau de la ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Pai e clar la telefon incearca si tu alt wifi sa vezi daca interfereaza daca nici asa du-l la reperat sau la operatorul tau de telefonie si explica-i situatia.