| Christina1818 a întrebat:

De ceva timp imi tot pica internetul pe telefon. Si pe wifi si pe date mobile. Imi pica o data la cateva secunde si e foarte stresant. (pe facebook messenger imi tot apare reconnecting). Pe laptop si tableta nu am probleme cu el. Am revenit la setarile din fabrica si nimic. Ce as mai putea incerca sau de la ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la telefon. Daca spui ca celelalte merg bine.Mergi cu el la un service.Problema nu e grava.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu Internetul nu neaparat cu ele