| Ana201 a întrebat:

De curand am cumparat un smartphon Samsung Galaxy SII plus. Telefonul functioneaza foarte bine, insa, cu o mica problema: nu-mi permite sa raspund la apelurile primite. Pot efectua apeluri, insa, nu pot raspunde deoarece nu-mi permite. Ce sa fac in situatia data? Trebuie mentionat ca, nu mi-a cazut, nu l-am lovit. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si asta este o mica problema? Daca nu poti face asta nu se mai numeste telefon. Daca este in garantie mergi acolo de unde l-ai cumparat si explica-le situatia.

| Ana201 explică (pentru darrio2007):

Multumesc, Darrio2007! Voi merge cu telefonul la ei.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ana201):

Ok.Imi spui si mie daca ai rezolvat problema.Te pup.

| Ana201 explică (pentru darrio2007):

Am fost cu telefonul la magazinul de unde l-am cumparat. Telefonul nu are absolut nimic, nu am glisat eu cu degetul cum trebuie. Multumesc oricum!

| darrio2007 a răspuns (pentru Ana201):

Ok.Ma bucur.O seara placuta.

| ribe a răspuns:

Restarteaza-l si vezi daca merge.