| AleBoc a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon nou si am observat ca atunci cand vreau sa sun de pe telefonul mamei ( si nu numai ) suna ca si cum nu as avea semnal sau suna ocupat dar eu nu vorbesc la telefon. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Te-ai putea bucura... de cate ori nu vrei sa vorbesti cu mama ta dai vina pe telefonwinking

Poate e stricat telefonul mamei tale?

| BMadalin1992 a răspuns:

Si la mine cand vreau sa sun un prieten tot asa face, imi zice ca el vorbeste. Am testat de cel putin 3 ori asta, cu el langa mine, si tot la fel. Nu stiu ce sa fac, ca la oricine suna si pot vorbi, dar cu el nu.