| Qwgjfwmx a întrebat:

deci, am telefonul nivo, Orange, iar acum câteva zile nu îmi mergea să-mi mai schimb parola, i-am scos bateria şi cardul de memorie şi după le-am băgat iar, când l-am deschis, nu mai aveam nimic pe el, 0 aplicaţii, 0 contacte, absolut nimic, doar ce era în telefon atunci când l-am cumpărat. spunea că memoria era plină, chiar dacă nu mai aveam nimic pe el. a mers la cel de la Orange şi mi-a instalat app2sd spunându-mi să instalez tot ce vreau după să le mut pe card, am încercat, dar nu merge să le instalez, îmi spune că spaţiul de stocare este full şi nu mă lasă. ce ar trebui să fac?

2 răspunsuri:
| Gameru a răspuns:

Poi parerea mea incearca sa dai la setari din fabrica.

| dorobantu a răspuns:

Banuiesc ca inca mai ai garantia la el, te duci cu el de unde l-ai cumparat sau incearca sa ii dai o resetare totala. Bafta.