| Ducsy a întrebat:

Deci am un card " 2 GB microsd SD-CO2G ", azi am avut o activitate si am facut multe poze pe care le vreau foarte mult! Aici apare problema am bagat cardul care este nou pe stic sa-l citeasca dar nu merge, l-am bagat pe telefonul mamei nu-l citeste si pe al lui sora mea tot nu merge, pe telefonul meu apare muzica din el si video-clipurile dar nu apar pozele. Mai merita sa incerc sa le bag si in alte telefoane sa vad daca merge sau ce-i de facut? Eu am Nokia c3.

2 răspunsuri:
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic ..pare rau, trebuie formatat el dinainte intr-un pc pina sa faci poze cu el,. inceraca din nou in acelasi telfon cu care ai facut pozele sau in aceeasi camera foto ..si lasa-mi un com daca iti merge. daca nu iti merge nici acolo nu mai ai ce face dain pacate. Bafta!

| Sandub69 a răspuns:

Baga-l in laptop sau pc daca nu baga intr-un telefon cu cablu usb si conecteazal daca nu bagatil in pz laughing))