| Matei225marinescu55 a întrebat:

Bună dimineața! Am nevoie de ajutorul vostru. Acum câteva luni am achiziționat un iPhone 11. După ceva timp s-au stricat,am sunat la magazinul de unde l-am cumpărat dar mi-au dat altul deoarece aceluia nu au mai avut ce sa ii facă. In fine, problema este că am introdus același cont de cloud, dar nu găsesc toate pozele care erau pe cel vechi. Mă poate ajuta cineva în privința aceasta? Sa le recuperez.

1 răspuns:
| hacktek a răspuns:

Nu cred că le mai poţi recupera, nu s-au sincronizat cu iCloud-ul, ci au rămas doar pe dispozitivul mobil.
Teoretic, ele se pot recupera din telefonul vechi, printr-o procedură foarte complexă ce presupune dezlipirea memoriei de pe placa de bază a telefonului vechi şi lipirea acesteia pe o placă funcţională, dar nu cunosc nici un service care să facă această operaţiune. În China am văzut că se face...