| Matei225marinescu55 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Acum câteva luni am achiziționat un iPhone 11. După ceva timp s-au stricat,am sunat la magazinul de unde l-am cumpărat dar mi-au dat altul deoarece aceluia nu au mai avut ce sa ii facă. In fine, problema este că am introdus același cont de cloud, dar nu găsesc toate pozele care erau pe cel vechi. Mă poate ajuta cineva în privința aceasta? Sa le recuperez.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar pozele copiate si in Cloud le poti recupera.
Restul pozelor au ramas in telefon.

| Matei225marinescu55 explică (pentru Bula):

Dacă mă conectez la laptoop, am o șansă să le găsesc?

| Bula a răspuns (pentru Matei225marinescu55):

Doar daca te conectezi la telefonul pe care au fost pozele si doar daca este suficient de functional.
Insa, ma indoiesc, daca ti s-a schimbat telefonul, sa mai ai acces la el.

| Matei225marinescu55 explică (pentru Bula):

Da, mi-au dat altul nou. Cel vechi cu pozele, au spus ca nu l-au putut repara.

| Matei225marinescu55 explică (pentru Bula):

Mulțumesc frumos!