| botik_3241 a întrebat:

Buna dimineata!happy
Am un telefon SAMSUNG STAR 2 si de doua zile nu mai pot asculta muzica pe el, nici macar melodia de la mesaje nu se mai aude. Daca incerca sa ascult vreo melodie imi da "Fisierul are date incorecte".
Are cineva idee ce se intampla si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Salut! Fa o copie de siguranta la datele importante din telefon (contacte, mesaje, setari, foto, muzica, filmulete..etc) folosing Kies si apoi revii la setarile din fabrica. In felul acesta iti va merge mai repede telefonul si, dupa parerea mea, problema cu muzica se va rezolva,

Atentie!
Daca nu faci copie de siguranta inainte de a reveni la setarile din fabrica vei pierde tot.

2 răspunsuri:
| RobizZ a răspuns:

Poate melodiile le-ai descarcat gresit

| Anonim134 a răspuns (pentru M29):

M29 ti-a raspuns deja corect!