| BlacKAngeL19 a întrebat:

Hi TPU! Funda. Am un telefon Samsung wave 575 și de câteva zile nu pot sa mai deschid nici un fișier de muzica pentru ca îmi apare "fișierul are date incorecte". Cum pot sa le deschid din nou (menționez ca pana acum au mers)?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesant.
Ca sa intelegi o sa-ti spun asa "postarea ta este la o categorie incorecta"!
Ca sa descoperi sarada,reposteaza la o categorie mai tehnica,noi ne ocupam cu inimi ranite si teste de sarcina,e irelevanta intrebarea ta aici.
Si, cat timp exista un regulament, esti la un click distanta sa il si respecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are telefonul cu categoria asta? Ai doua categorii pentru asemenea intrebari.Reposteaza intrebarea.