| Iuonas a întrebat:

Am o problema.Detin un telefon marca Samsung Wave 525[5250]. De o zi cand incerc sa deschid un fisier audio[muzica] imi apare Fisierul are date incorecte[si cele a telefonului]. Cand ma apeleaza cineva nu se aude, si nici cand suna alarma telefonului si nici cand dau volumul la maxim la telefon.
Cineva mi-a zis ca e difuzorul dar de ce imi apare si Fisierul are date incorecte?

Răspuns Câştigător
| AdiSt a răspuns:

Daca e nou telefonul si nu a suferit vreo usoare atingere cu asfaltullaughing inseamna ca e de la software trebuie sa te duci la serviciu clienti sa til repare sau sa til reseteze... fundabig grin?

3 răspunsuri:
| xR3fR3Shx a răspuns:

Scoate bateria cu cartela si bagale din nou!

| silvianasia a răspuns:

Am aceeasi problema. Tu cum ai rezolvat?

| Iuonas explică (pentru silvianasia):

Din greseala a cazut telefonul din buzunar pe jos de la 1 m si ceva..Si de atunci nu mai am probleme.