| BlacKAngeL19 a întrebat:

Hi TPU! Funda. Am un telefon Samsung wave 575 și de câteva zile nu pot sa mai deschid nici un fișier de muzica pentru ca îmi apare "fișierul are date incorecte". Cum pot sa le deschid din nou (menționez ca pana acum au mers)big grin?

Răspuns Câştigător
| CoSmInEl500 a răspuns:

Mai intai iti faci o copie de rezerva a cardului pe PC. Dupa care ii dai un format si le pui din nou pe card. Ar trebui sa mearge.(cand le copiezi pe calculator sa le dai si un play. sa verifici daca mai merg pentru ca un fisier copiat de foarte multe ori se deterioreaza).

1 răspuns:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Dai un format la cardul de memorie