| alexandradum a întrebat:

Hey.Mama a cerut factura detaliata la Orange. Poate sa vadă pe ce site-uri am intrat?
Am facut cost suplimentar de 11 milioane.
Deci poate sau nu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu de pe factura telefonica.Doar timpul cat ai stat pe net.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se poate pentru că e strict personal ce cauți pe internet și nu are voie să dea căutările tale altor persoane.

| pufulescu a răspuns:

Pe factura apar apelurile telefonice si timpul cat aparatul a fost conectat la internet. Nu are cum sa vada siteurile si oricum nu ai facut cost suplimentar doar stand pe net!

| Otto2014 a răspuns:

Nu,nu poate vedea, sunt cautarile tale, deci nu, dar cam mult 11 milioane, iti luai vacanta undeva in Romania cu banii astia.

| Ana10Chima a răspuns:

Poate vedea.