| Mateiciuc_Josh_1998 a întrebat:

Buna dimineata,ce parere avedi despre Samsung galaxy s gt l9000, dau funda

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Varza

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Nu îl recomand. Ce zici de un HTC? E mult mai ok şi mai bun decât ceea ce-ţi doreşti tu. Dar asta este doar o părere, deci poţ să-l achiziţionezi dacă nu doreşti ceva de performanţă.

| AndreeaRadulescu14 a răspuns:

Este bun, merge rapid dar este mic si nu are blitz. Parerea mea este ca, daca il gasesti la un pret mic, merita sa-l cumper deoarece nu te vad asa fotogenic, deci nu vei avea nevoie de camera. FUNDA?