| DPaul a întrebat:

Buna Dimineata! Ieri am fost in mall sa imi iau un telefon[BB9730].Insa acest telefon a venit pachet cu un pachet de date[+13 euro pe luna la factura]. Avand in vedere ca nu am mai avut un BB si ca nu prea inteleg prescurtarile celor de la orage, a-ti putea sa imi explicati si mie ce da acest pachet de date care suna cam asa:
nelimitat la internet de pe mobil, BlackBerry Messenger, reţele sociale
primii 1000 MB la viteze de până la 14, 4 Mbps, iar după primii 1000 MB viteze de până la 128 Kbps
e-mail mobil in timp real: pana la 10 conturi de e-mail (inclusiv Yahoo! Mail, Gmail)
350 MB de trafic naţional pentru streaming, prin APN net.

Daca se poate explicat in amanunt ar fi super.Multumesc!

1 răspuns:
| gabrielln a răspuns:

Nu stiu ce ti s-a intamplat