| CoZoMy a întrebat:

Vreau sa descarc si eu fifa 14 pe telefon prin conexiune de date. Cand dau sa il descarc imi apare ca ar fi mai bine sa folosesc wi-fi ca sa nu fac cost suplimentar. Sunt la abonament si am trafic de date national nelimitat (primii 100 MB cu viteză 21.6 Mbps, apoi 32 kbps). Pot sa fac cost suplimentar daca nu descarc fifa 14 prin wi-fi?

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu nu poti face trafic suplimentar

| DanySenpai a răspuns:

Nu happy
Atata timp can ai access nelimitat la internet poti downloada/vizualiza orice.Dar dupa primii 100Mb, asta daca nu i-ai utilizat deja viteza de downloadare va fi mult mai scazuta. Have fun!