| Harasim_Sebi_1999 a întrebat:

Bună!
Din nou am o problema la Allview x1 xtreme.
Cand intru in Facebook Messenger si incerc sa trimit un mesaj vocal nu functioneaza iar dupa ce incerc nu pot sa mai inregistrez cu programul de inregistrare voce al telefonului si nu mai functioneaza nici google search cu voce.
Cine stie cum il pot face sa functioneaza.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bugnug80 a răspuns:

Incearca sa il pornesti si sa il opresti.Problema am avut-o si eu si la mine oprirea si pornirea functiona.
Nu stiu care ar putea fi cauza acestei erori cel mai probabil ar fi o eroare de soft deoarece la mine dupa ce i-am facut update nu am mai avut problema asta.

1 răspuns: