| AllmaGirl a întrebat:

Buna! Eu sunt in reteaua Cosmote si mi-am activat o extraoptiune cu internet, am verificat de N ori si chiar am 100 mb trafic, insa NU merge pe niciun telefon! Alte cartele cu net imi merg numai a mea nu (nu e codat telefonul)...Am testat cartela de N telefoane si nici urma de internet...ce fac?

1 răspuns:
| MihaiEddy93 a răspuns:

Suna la relatii clienti 1234 si roaga-i sa iti activeze accesul la internet pe nr de telefon. Chiar daca ai 100 mb internet din extraoptiune, ii poti folosi numai daca cei de la relatii clienti iti activeaza internetul in baza lor de date.