| anonim_4396 a întrebat:

Buna fani TPU! Sunt fata si am 16 ani. Urmează sa primesc de Crăciun un telefon nou. Si am de ales între un Iphone6 grey space si IPhone 6S rose gold. Cum sunt fata nu imi place negru... Ma rog grey space dar diferența dintre ele e de 8 milioane. Merita aceasta diferența? Voi ce ziceți? Sfaturi repede! Maine imi primesc telefonul

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as merge pe varianta gold, dar nici space grey nu arata urat, adevarul e ca aspectul conteaza, deci cumpara ce isi place tie

| niculita4tpu a răspuns:

Eu as merge pe rose gold happy E mai de fata

| ghostrieder a răspuns:

Daca chiar nu iti place Space Grey poate gasesti pe Gold sau Silver. Mi-e imi place mult culoarea Gold. Diferentele dintre Aceste 2 telefoane sunt :
6s - noua culoare rose gold
- id touch e mai rapid
- cand apesi pe niste aplicatii poti sa alegi niste optiuni. e 3D touch
- Camera e de 12 MP si Iphone 6 e de 8 ( dar eu l-a poze nu prea vad diferenta)
- poate sa filmeze 4 K doar ca daca iti iei de 16 GB o sa ramai fara spatiu foarte foarte repede

Daca mi-as lua de 16 GB cred ca mi-as lua 6 simplu sau 6 plus

dar este alegerea ta pana la urma
sper ca te-am ajutat tongue