| xSuntUnCascaval a întrebat:

Am sa primesc prin aprilie-mai un telefon gratis, un iphone 7 Rose Gold. Este foarte bine doar ca ma frustreaza ideea ca este roz.

Intrebarea este, pot sa schimb culoarea telefonului din roz in negru?

P.S: Cam eronata intrebarea dar multumesc anticipat! rolling on the floor

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Calul de dar nu se cauta la dinti. Primeste-l, că e moacă.

| Adry05 a răspuns:

Nu dar ii poti cumpara husa si nu se mai vede atat de rau.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ai 2 variante
1. Ii pui husa, dar daca cumva vede vreun amic sau cineva ca este roz nu o sa fi intr-o situatie prea buna

2. CEA MAI BUNA VARIANTA: Ii pui un skin

| JamesWatson a răspuns:

Poti sa iti cumpăr o husa fata spate. Găsești pe net o mulțime de oferte.
Stiu ca nu e chiar schimbat
Dar sigur găsești o gama larga culori + nu costa intre 50-100 de lei.
Sper că te am ajutat.

| JamesWatson a răspuns:

+ ca butonul de la telefon e alb (comparativ cu alte telefone gen Samsung ale căror buton este de aceeași culoare cu telefonul), deci nu o să știe nimeni

| DulceataDeCapsuni a răspuns:

Pai in timpul comenzi nu poti face nimic dar dupa ce vine telefonul ii poti schimba spatele costa in jur de la 50-100 euro in sus

| anonim_4396 a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

De ce i-ar schimba spatele original, cu unul de 2 lei?

| DulceataDeCapsuni a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza spatele conteza ca telefonul sa mearga cum trebuie

| anonim_4396 a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

Pai daca il iei de bun, nedesfacut si umblat in el, de ce sa il desfaci aiurea? si sa ii pui piese de la alt telefon, daca el merge si n-are nimic. Nu mai bine cumpara un kid de vynil wrap si nici nu trebuie sa desfaca telefonul?
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71-zm-WV4qL._SX355_.jpg
https://www.slickwraps.com/......rble_2.jpg
https://cdn.shopify.com/......00x300.jpg
https://www.slickwraps.com/......amo1_1.jpg
Nu e ca si cum desfaci un capac pe spate la un Nokia 3310. :))