| Fllorentina a întrebat:

Funda happy Vroiam sa intreb daca exista cineva care si-a comandat telefonul Samsung galaxy chat de pe emag.ro?
Si daca l-ati comandat cu ce a venit (in cutie) )? A avut casti? carduri? intreb acest lucru deoarece nu scrie la informatii! MS

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Pai vine in cutiutza este telefonul folia protectoare pe telefon castile cablu USB si manual te instructiuni asa a fost la minehappy

| Fllorentina explică (pentru Cr1zzu):

Dar incarcator?
l-ai coamdatat de pe EMAG.ro?

5 răspunsuri:
| Cr1zzu a răspuns:

Am uitat sa mentionez si incarcatorullaughing

| Fllorentina explică (pentru Cr1zzu):

Dar l-ai comandat pe de eMAG laughing)?

| Cr1zzu a răspuns (pentru Fllorentina):

Dar funda nu mai daistraight face?

| Cr1zzu a răspuns:

Am specificat mai sus ca asa a fost si la mine logic ca de pe eMAGlaughing de acolo am si laptopulbig grin