| Tocaciu_Mihaita_1998 a întrebat:

Bună...imi doresc un telefon si sunt nedumerit, ce-mi recomandati dintre un LG G2 mini, Allview x1 soul mini, si un Galaxy S3?

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Toti cu ''i-ati S3'' si GAVMRCREPER, nu stiu de unde a scos toate dumele alea cu LG G2 este mai prost decat G2 mini, si etc. Eu iti recomand sa te duci catre x1 soul mini. Comparativ cu s3, x1 soul mini este foarte apropiat ca si performante de S3, iar ca si de aceasta data, diferenta de bani dintre Allview si Samsung este cea de brand. Nu se merita sa dai 300 lei pe un telefon care este cu aproximativ 5% mai performant ca x1 soul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Xperia M2 la 10 milioane e mai de incredere si nu are atatea probleme ca cele de mai sus!
LG G2 Mini:E foarte slab pe langa G2 mai bine strangi bani si iti iei unul decat sa il iei pe acesta!
Allview X1 Soul Mini:Allview e foarte problematic la procesor, am multi prieteni ca detin telefoane de ei si au avut o multime de probleme.
S3tonguerobleme mari cu bateria din cate am vazut, nu tine deloc!

| cornelmircea1980 a răspuns:

Bineinteles ca Galaxy S3

| alexcs123 a răspuns:

Daca te pricepi la instalare de custom rom alegi s3. Daca nu g2 mini pentru ca are kit cat care zboara pe langa jelly bean.

| mirceapeiaaa a răspuns:

Galaxy s3 clar

| sontzy a răspuns:

Galaxy e mai bun

| Vlad402 a răspuns:

Nu asculta pe samsumg fan boys...g2-ul este cel mai bun..are specificatii mult mai bune...2 gb ram procesor 2.3 quad core si o baterie destul de mare...s3-ul e deja vechi...te rog asculta-ma pentru ca ma documentez de mult timp despre tehnologie, si nici nu iti lua Huawei, Allview sau alte cacaturi ca is niste chinezarii rebranduite

| HDCristi a răspuns:

Galaxy S3