| Bejealex a întrebat:

Buna
Imi reinnoiesc abonamentul la germanos si imi iau un alt telefon.Problema este ca nu stiu ce sa iau.
As vrea un telefon pe care sa mearga jocuri si sa se vada bine.
Un telefon cu un pret de max 1200 lei si care sa aiba un ecran mare si sa aiba android.
Dati-mi va rog niste exemple de telefoane care sa corespunda cerintelor mele.

Răspuns Câştigător
| Alexandruui a răspuns:

Cea mai buna marca Samsung Galaxy. Eu acum nu stiu eu ce preferi un Samsung Galaxy S mini 2 sau Samsung Galaxy S 2 depinde astea miniurile sunt mai slabute. nu chiar mult. dar si pretul este mai avantajos. EU iti recomand Samsung Galaxy.Cea mai buna marcade telefoane + ieftine. Am facut recent o comparatie dintre Samsung Galaxy S3 costa vreo 20 milioane cu Iphone 5 care costa 40, 50 milioane [te rupe] iar testul arata ca Samsung Galaxy S3 este mai bun Decat Iphone5 + ca Samsung Galaxy S3 a aparut cu vreo 5 luni inainte sa apara Iphone5. Deci ia-ti Samsung Galaxy Ace Plus. Sau Samsung Galaxy 2 Depinde dupa plac. Te las sa te hotarasti bafta cu noul telefon happy

1 răspuns:
| Bejealex explică (pentru Alexandruui):

Multumesc pentru sfaturi
Un prieten mi-a spus ca HTC-urile sunt bune la jocuri, dar nu stiu daca mai bune ca Samsung